Hizmetlerimiz

"Turnike Sistemleri"

TURNİKE SİSTEMLERİ

Turnike çözümleri proje bazlı olup mühendislerimiz tarafından yapılan keşif neticesinde müşterinin ihtiyacı olan ve ortama en iyi şekilde uyacak turnikelerin sisteme entegresi şeklinde olmaktadır.

Ürünlerimize personel kart okuyucu, parmak izi tanıma cihazı ve biometrik yüz tanıma cihazı entegre edilip turnike geçiş izinleri bağlanabilmektedir. Bu sebeple ürün bilgi ve resmi temsili olup görüşmeden sonra geniş ürün yelpazesinden ürün seçimi ve fiyatlandırma yapılmaktadır.


BEL TİPİ TURNİKE ÖZELLİKLERİ

Gövde : CNC ile işlenmiş paslanmaz çelik gövde, 2 mm. 304 kalite Krom veya DKP saç üzeri elektrostatik epoksi boya ile geniş renk opsiyonu

Kollar : 3x2 Kollu sert metal mat eloksalli alüminyum

Çalışma ısısı : (-5),- {+45) C. (ops. - 50 C. isi pozitifleme)

Çalışma : Turnike kolları her iki yönde de giriş ve çıkış olarak ayarlanabilir.

Fonksiyonlar : Entegre mikro işlemci kontrolü online yada offline her iki yöne geçiş bilgisi, elektronik kart üzerinden geçiş sürelerinin ayarlanabilme özelliği, hızlı geçiş süresi, sesli uyarı mekanizması ve Kaçak Geçiş İhbar Sistemi

Güç Kaynağı : 100-230 VAC, 47-60 Hz

Güç Tüketimi : Geçişlerde 5W, beklemede 7W Max.

İletişim : RS232 Haberleşme Birimi, uzaktan kumanda ünitesi Turnike üstü Koruyucu Kılıf Turnike alt pleyt (seyyar kullanımlar için)

NOT : Double model turnikeler tamamen birbirinden bağımsız kontrol ve mekanik donanımdır. Sadece 2 ayrı turnikenin tek bir kasada birleştirilmesinden oluşmuştur.

KONTROL : Turnike kuru kontak veya TTL, CMOS, 5 ila 48 V. arası herhangi bir gerilim ile kontrol edilir. Her türlü access kontrol ünitesi ve jeton sistemleri ile uyumlu çalışır.

SİSTEM : Mikro işlemci kontrollüdür. İki yönlü çalışır. Sadece bir kişinin geçişine izin verir. Geçiş sonunda geçilen yön için bir output verir. Ayrıca geçilen yön için counter çıkışı vardır. Çok amaçlı kullanılabilir. Bu kontroller programlanabilir veya parametrik değerleri değiştirilebilir. (OPS) sisteme PC üzerinden direk bilgi aktarılabilir veya alınabilir. Metal dedektörden sinyal alıp disable edilebilir. Kontrol için 15 PIN DIN konvektör kullanılır. Opsiyonel sistem geçiş onayında konuşarak sesli mesaj verir.


KULLANIM ALANLARI

Alışveriş Merkezi Giriş Çıkış, Üniversite, Okul Öğrenci Geçiş Sistemleri, Fabrika İşçi Giriş Çıkış Sistemi, Kamu Kurum ve Kuruluşları Güvenlik Kontrol Noktaları, Spor Merkezleri Üye Giriş Çıkış Kontrolü, Yemekhane Geçiş Sistemleri, Ziyaretçi Geçiş Noktaları


HER TÜRLÜ SORU VE FİYAT BİLGİSİ İÇİN İRTİBAT KURABİLİRSİNİZ.