Hizmetlerimiz

"Şifreli Geçiş Sistemleri"

ŞİFRELİ GEÇİŞ SİSTEMLERİ

Şifreli Geçiş Sistemleri, iş yerlerinde personelin, müşterinin ve hatta iş yerinin güvenliğini üst düzeyde sağlayabilmek ve giriş çıkış bilgilerini hata payı olmaksızın elde edebilmek adına kullanılan sistemlerdir. Şifreli Kapı Sistemleri, güvenlik ihtiyacının hassasiyetle sağlanmasının yanında iş yerine tüm giriş çıkışları şifreli kapı kilidi sayesinde kontrol eder. Bu sayede personelin giriş çıkış saatleri gibi bilgilerin raporlanması ve analizi ile ilgili de büyük avantaj sağlamaktadır. Geçiş Sistemleri arasında en çok tercih edilen Şifreli Geçiş Sistemleri, birçok açıdan Kartlı Geçiş Sistemlerinden daha avantajlıdır.

İş yerinizde denetlenmesini istediğiniz tüm noktaları şifreli geçiş sistemleri ile kontrol altına alarak, herhangi bir güvenlik ihlaline sebebiyet verilmemesi amaçlanmaktadır. Firmamız alanında yetkin firmalardan tedarik ettiği şifreli kapı sistemleri ile montaj ve bakım desteği de sağlamaktadır. İhtiyacınıza en uygun şifreli kapı kilidi fiyatları ve özellikleri ile titizlikle yapılan kurulum işlemi hizmetimiz sayesinde en çok tercih edilen firmalar arasında olmaktan gurur duyuyoruz.


PARMAK İZİ TANIMA SİSTEMİ

Parmakların uç bölgesi insan biyometrisine uygun olarak benzersiz olarak yaratılmıştır. Bu yapının aynısını yada bir benzerini hiçbir insanda bulunamayacağı için en güvenilir şifreleme yöntemi olarak kullanılır. Parmak ucu bölgesinde yer alan girinti ve çıkıntılardan meydana gelen bu yapı bir nevi biometrik haritaya benzer Parmak izi okuma cihazları bu girinti ve çıkıntıların birbirine mesafesini, kıvrımların açılarını ve belli noktaların birbirlerine uzaklığını algılayarak belli bir şifreleme algoritması oluşturur.

Bu algoritmaya dayalı olarak daha önceden cihaz içerisinde kaydedilen bir parmak izi tekrar cihaza okutulduğunda daha önce tanımlanan parmak izleriyle eşleştirme gerçekleşir.


HER TÜRLÜ SORU VE FİYAT BİLGİSİ İÇİN İRTİBAT KURABİLİRSİNİZ.