Hizmetlerimiz

"Otomatik Kepenk Sistemleri"

OTOMATİK KEPENK SİSTEMLERİ


DOLGULU ÇELİK KEPENK

Özellikle iş yerinizin güveliği için kullanabileceğiniz en estetik otomatik kapı çözümüdür. Günümüz modern mimarisinde ve konutlarda, hem işlevsellik hem de estetik açısından çelik sarmal kepenk uygulamaları önem kazanmaktadır. İçi poliüretan dolgulu çelik panellerin yanı sıra endüstriyel tip, içi boş, ekztrüzyon profiller ile darbelere ve rüzgara karşı kepengin dayanıklılığını arttıran güçlendirilmiş paneller ile son derece uzun ömürlü bir kullanım sunmaktadır. Çelik ve güçlendirilmiş poliüretandan imal edilen profiller, korozyon oluşumuna imkan tanımamakta, iş yerinizin ısı ve ses izalasyonunu sağlamaktadır. Alt etek lastikleri ve oluklara monte edilmiş özel fırçalar sayesinde ortam şartları ve güneş ışınlar, yağmur, kar gibi iklim şartlarından koruyarak, iş yerinizin temiz ve uzun ömürlü olmasını sağlar. Uzaktan kumandalı ve butonlu olarak açma özelliği ile size yüksek yaşam standardı sunar. İsteğe bağlı olarak elektrik kesintilerine karşı ups takılma özelliğine sahiptir.


GALVANİZLİ KEPENK

Galvanize kepenk sistemleri 66 ve 120 mm ölçülerinde, 0.80, 1.00 ve 1.20 mm et kalınlığında 1. kalitede üretilmiş galvanizli çelik profillerden oluşur. Galvaniz kepenkler istenilen RAL rengine boyanabilir.Galvaniz kepenkler hırsızlığa karşı son derece mukavimdir,yağmur,çamur,toz ve güneşe karşı son derece dayanıklıdır.

Galvaniz kepenkler yanıcı ve patlayıcı maddelere karşı yüksek direnç gösterir. Motorlu veya manuel uygulama seçeneği mevcuttur, uzaktan kumanda ya da buton kontrolü mümkün kılan santral veya Typ motorlar kullanılır.

Galvanize kepenk profilleri 0.8, 1.00 ve 1.20 mm et kalınlığı ve dört ayrı tipte üretilir. Tamamen kapalı, mikro delikli, düz ve çapraz örgülüdür. Örgülü model kepenklerin sarım çapları daha yüksek olduğundan kutu detayı için gerekli ölçü de diğerlerinden daha yüksektir.

Galvaniz kepenk sistemlerin de kullanılan santral motorlar da ağırlık içerde ki yaylara dağıtılarak motorun uzun ömürlü olması ön planda tutulmuştur.

Galvaniz kepenk dikme profilleri 2.00 mm et kalınlığında galvaniz çelikten üretilir. Dikmelerde kullanılan kauçuk fitil, metaller arasındaki sürtünmeyi engelleyerek, aşınmayı önler ses ve kısmi ısı izolasyonu sağlar.

Galvaniz kepenk etek profili 1.5 mm et kalınlığında galvaniz çelikten üretilen profiller kilit sistemi takılmasına olanak sağlar ve profillerin rüzgara karşı mukavemetini arttırır.

Galvaniz kepenklerin motorlari 230V/60Hz de çalışır ve ısınmaya karşı termik koruyuculudur.

Galvaniz kepenk sistemleri uzaktan kumanda, otomatik kapama, metal kütle dedektörü, uzaktan kumanda, anahtarlı şalter buton gibi kontrol sistemleri ile çalıştırılabilir.


DOLGULU ALÜMİNYUM KEPENK

Alüminyum Kepenkler genellikle orta büyüklükteki genişlik ve yüksekliklerde kullanılır. Her ne kadar dış mağaza tiplerinde önermesekte, AVM içi veya güvenlikli site içi mağazalarda rahatlıkla kullanılabilir. Yine bu kepenkler mağaza içi bölümlemelerde veya stand kapatmalarında da kullanılabilmektedir. Isı, toz, ses yalıtımı sağlayan bu kepenkler hafif oldukları için çelik kepenk sistemlerine göre daha sessiz çalışmaktadır.


HER TÜRLÜ SORU VE FİYAT BİLGİSİ İÇİN İRTİBAT KURABİLİRSİNİZ.